درباره ما

گروه علمی – آموزشی بیمه‌دان با هدف اصلی ارائه آموزش‌های حرفه‌ای و کاربردی به علاقمندان و همکاران گرانقدر صنعت بیمه در سراسر کشور، فعالیت خود را آغاز نموده است. بدین منظور در بیمه‌دان از حضور اساتید برجسته با اطلاعات به روز جهت ارائه آموزش‌های کاربردی استفاده می‌شود. بیمه‌دان مختص به افراد محدودی نبوده بلکه بستری برای  میزبانی از بهترین اساتید کشور جهت ارائه بهترین آموزش‌ها به شما خواهد بود. تلاش ما بر این‌ست که با برگزاری دوره‌های جامع آموزشی، تمامی نیازهای فعالان صنعت بیمه به بهترین شکل ممکن پاسخ دهد. از این‌رو آموزش‌های مذکوز تنها محدود به مسائل فنی نبوده و موضوعات مالی، مالیاتی، انگیزشی، رشد شخصی، مسائل حقوقی، فروش (اعم از فردی و گروهی)،  خسارت و … را در بر خواهد گرفت.

استفاده از ایده های شما رویای ماست

همچنین در بیمه‌دان برای ایفای رسالت اجتماعی در جهت فرهنگ‌سازی و افزایش سطح آگاهی عمومی آموزش‌های هدفمند و بسیار ساده برای هموطنان عزیزمان نیز قرار داده خواهد شد.

بیمه‌دان همواره خود را برای توانمندسازی تلاشگران صنعت بیمه متعهد دانسته و سعی در استفاده از بهترین و جدیدترین روش‌های آموزشی خواهد داشت.

امیدواریم که با تلاش حداکثری و همراهی و پشتیبانی شما عزیزان بتوانیم نقش خود را در اعتلای فرهنگ بیمه و ارائه خدمات بهتر در این صنعت به بیمه‌گذاران کشور ایفا کنیم.

question